Pazar, 19 Temmuz 2020 15:35

Irak Ticari Üs Açılışı için Geri Sayım Başladı

Ögeyi değerlendirin
(0 oy)

Irak Ticari ÜsFirmamızın ilk büyük Ticari Üs organizasyonu olan IRAK Ticaret Üssü açılıyor.

Çok yakın bir zamanda 30’a yakın ülkede benzer üslerin kurulması için faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Geri sayımın devam ettiği içinde bulunduğumuz bu günlerde kayıtlarımız devam etmektedir.

Ticari Üssün içinde yerinizi hemen alın.

Irak Ticari Üs yapılanması dışında, Ticari üs katılımcılarına 2000 usd bedelindeki Irak Dijital Tekstil Fuarı “Ücretsiz” olarak verilecektir. Kısa sürecek olan bu fırsatı değerlendirin.

IRAK ihracatını Başlatıyoruz.

tes® olarak her ülkede Türk üreticilerinin; bulunulan ülkede (IRAK) yapacakları ihracatları organize etmek için katılımcılarımıza sağladığımız olanaklar aşağıdaki gibidir.

 1. Türk Üreticilerin, ürünlerinin toptan satılmasını sağlamak,
 2. Türk Üreticilere toptancı/bayii kanalları oluşturmak ve bu anlaşmaları yapabilecekleri üreticinin şartlarını bilen ve ön görüşmeleri üretici adına yapan ekipleri sağlamak.
 3. Sözleşme öncesinde ve sonrasında yüz yüze ve online görüşmelerde İngilizce tercüme hizmeti sağlamak.
 4. Türk Üreticilerin IRAK ülke distribütörlüğü için hukuki avantajlara sahip anlaşma/sözleşme si ile birlikte; bulunulan ülkede (IRAK) distribütörünü bulunmasını sağlamak
 5. Türk üreticinin bulunulan ülkede (IRAK); ortak üretim partner arayışına çözüm sağlamak
 6. Türk hizmet üreticilerinin bulunulan ülkede (IRAK), iş birlikleri, join-venture, şirket alımı, iş birliği gibi konularda partner bulması yönündeki taleplerine çözüm sağlamak.

  Bu olanakların sağlanması için tüm katılımcılara sunulan hizmetler aşağıdaki gibidir.

 1. Ülke içinde mobil (gezici), profesyonel pazarlama ekipleri
 2. Ticari üs içinde reyon ve show-room alanları
 3. Stant görevlileri (ana dili dışında İngilizce bilen)
 4. Katılımcı Türk firmalarının bilgisine haiz (şirket yapısı, şirket beklentisi, ürün bilgisi, üreticinin ticari beklentisi) uzman ön görüşme personeli
 5. Hukuki sorunları çözmek için partner hukuk firmaları; sözleşmelerden vize, üreticinin kendi personelini göndermesi durumunda oturma izinleri ve çalışma izinleri gibi konular için…
 6. Gümrük işlemlerini eksiksiz çözecek partner gümrük firmaları
 7. Reklam e tanıtım faaliyetleri için anlaşmalı reklam şirketleri
 8. Tüm katılımcılara açık geri bildirimler ( Lokasyona göre değişiklik gösteren ürün alışkanlıkları, ödeme kapasiteleri, bölgenin ticari koşullarını etkileyen faktörler, ve benzeri) gibi adeta ülke masası şeklinde çalışan ekiplerin geri bildirimleri ve yorumları ile satılabilecek ürünü üreteceksiniz.
 9. Ticaretinizde Tam özgürlük. Aday veya sözleşme yapılan Bayii/Distribütör ‘ünüz ile ister direkt çalışabilirsiniz. Yada bizim tahsilat garantörlüğümüz altında çalışabilirsiniz.

alt hizmetlerinin tamamını eksiksiz ve kesintisiz olarak vermektedir. Verilen hizmetlerin detaylarını görmek için

Tüm ticari üslerimizde olacağı gibi Irak Ticaret üssümüz; en verimli satış beklentisine cevap verecek konumlandırmaya sahiptir.

Irak’da Necef kentinin seçilmesi de bu nedenle önemlidir. Irak Nüfus olarak 45 milyona yakın bir nüfusa yakındır ve Necef Nüfus olarak yoğun bölgeler arasındadır.

Şiiler için mukaddes bir şehir sayıldığından, tüm dünyadan gelen ziyaretçilerin sayısı 50 miyonu aşmaktadır.

Bu nedenle üs noktası; hava alanına, ticaret merkezlerine, şehir merkezine, yoğun konaklama bölgesi olan otellere yakın bölgede bulunan bir çok ticari AVM ortasında bulunmaktadır. Kentin en önemli alış veriş merkezlerinden olan Center Jabal'Amil alışveriş merkezinin karşısındadır.

Ayrıca; Ticari Üs yerleşkesinin bulunduğu cadde Kerbela şehrine giden caddedir. Bu ticari üsse konum olarak çok büyük bir ayrıcalık sağlamaktadır. Necef hava alanını her sene 25 milyonun üstünde yabancı turist kullanmaktadır. Necef'e her gelen turist Kerbela'ya da uğradığından tüm ziyaretçilerin Ticari Üssü görmemeleri mümkün değildir. Bir o kadarda yerli ziyaretçiyi çekmektedir.

Irak son seçimlerde 45 milyon nüfusa sahip olan Bağdat hükümeti tarafından yönetilmektedir. Düşünülenin aksine son derece güvenli ve ticari istikrarı olan bir kenttir. En güzel tarafı ise tüm alış verişler genel olarak nakit olmaktadır.

Ticari Üs Katılımı ile elde edeceklerinizin en önemlileri;

 1. Güvenli İhracat yapacaksınız. Tes garantörlüğünü tercih ederseniz, ürün teslimi ve ürün bedeli konularında garanti şemsiyemizin altındaki güvenlik duygusunu yaşayacaksınız.
 2. Marka ve ürün bilinirliğiniz olacak.
 3. Ülke masamız size düzenli ülke raporlarını gönderecek.
 4. Toptancılarınız / Bayileriniz / İş birliği içinde olduğunuz partnerleriniz hakkında geri bildirime sahip olacaksınız.
 5. Üsse gelen yabancılar nedeni ile başka ülkelerden sipariş alma potansiyeliniz artacak.
Okunma 399 kez Son değişiklik Çarşamba, 30 Eylül 2020 10:09

Yorum yapın

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuzdan emin olun. HTML kodları kullanılamaz.