IRAK TİCARİ ÜS

Irak

Detayları

Tüm ticari üslerimizde olacağı gibi Irak Ticaret üssümüz; en verimli satış beklentisine cevap verecek konumlandırmaya sahiptir.

Irak’da Necef kentinin seçilmesi de bu nedenle önemlidir. Irak Nüfus olarak 45 milyona yakın bir nüfusa yakındır ve Necef Nüfus olarak yoğun bölgeler arasındadır.

Şia cemaati için Hac ve Umre bölgesidir. Tüm yıl boyunca 50 milyon hacı bu kente gelmektedir.

Bu nedenle üs noktası; hava alanına, ticaret merkezlerine, şehir merkezine, yoğun konaklama bölgesi olan otellere yakın bölgede bulunan bir çok ticari AVM ortasında bulunmaktadır. Kentin en önemli alış veriş merkezlerinden olan Center Jabal'Amil alışveriş merkezinin karşısındadır.

Ayrıca; Ticari Üs yerleşkesinin bulunduğu cadde Kerbela şehrine giden caddedir. Bu ticari üsse konum olarak çok büyük bir ayrıcalık sağlamaktadır. Necef hava alanını her sene 25 milyonun üstünde yabancı turist kullanmaktadır. Necef'e her gelen turist Kerbela'ya da uğradığından tüm ziyaretçilerin Ticari Üssü görmemeleri mümkün değildir. Bir o kadarda yerli ziyaretçiyi çekmektedir.

Irak son seçimlerde 45 milyon nüfusa sahip olan Bağdat hükümeti tarafından yönetilmektedir. Düşünülenin aksine son derece güvenli ve ticari istikrarı olan bir ülkedir. En güzel tarafı ise tüm alış verişler genel olarak nakit olmaktadır.

Ticari Üs Katılımı ile elde edeceklerinizin en önemlileri;

 

  • Güvenli İhracat yapacaksınız. Tes garantörlüğünü tercih ederseniz, ürün teslimi ve ürün bedeli konularında garanti şemsiyemizin altındaki güvenlik duygusunu yaşayacaksınız.
  • Marka ve ürün bilinirliğiniz olacak.
  • Ülke masamız size düzenli ülke raporlarını gönderecek.
  • Toptancılarınız / Bayileriniz / İş birliği içinde olduğunuz partnerleriniz hakkında geri bildirime sahip olacaksınız.
  • Üsse gelen yabancılar nedeni ile başka ülkelerden sipariş alma potansiyeliniz artacak.

Irak Ticari Üs Katılımcı Firmaları

2020 - 2021

tes®
tes®Fuar Organizatörü
tes®
tes®Fuar Organizatörü
tes®
tes®Fuar Organizatörü
tes®
tes®Fuar Organizatörü
tes®
tes®Fuar Organizatörü
tes®
tes®Fuar Organizatörü
Image

Adres

- Adalet Mh. Manas Bulv. Folkart Towers B Blok No:39 K:34 D:3408 Bayraklı/İzmir