Dijital Fuar Nedir?

Online Fuar / Sanal Fuar

Dijital Fuar

Dijital Fuar daha önceleride olan bir sistemdi fakat Covid-19 kulanılabilirliğini arttırdı. Covid-19 salgını, tüm dünyada ticareti durdurdu veya durdurma noktasına getirip ağır hasarlar verdi ve iş dünyasının hareket kabiliyetini kısıtladı.

Bu dönemde fiziki fuar organizasyonlarına ara verilmesi online, sanal ya da dijital fuarcılık kavramlarını daha da ön plana çıkardı.

Nedir Bu Dijital Fuar?

Dijital fuar fiziki fuarlarla görsel olarak aynı görüntüyü vermekte fakat web ve mobil olarak önümüze gelmektedir. Tek tıkla dünyanın heryerinde fuarı gezme imkanı sağlayan sanal ortam yayınıdır. Bu sanal sistem içerisinde yazılı, görüntülü iletişim, seminerler, tanıtım filmleri, broşürler akla Fiziki fuarlarla ilgili ne geliyorsa Dijital fuarlarda da aynısı organize edilebilmektedir. Dijital fuar sistemleri fiziki fuarlarla eş zamanlı olarak da organize edilebilmektedir. Aynı zamanda sanal standınızı ziyaret eden ziyaretçiler hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için gerekli analiz bilgisini sunmaktadır. Elde ettiğniz veriyi analizi etme imkanı sağlar. Bu bilgiler sayesinde iş ağı daha kolay genişler ve kaçan bir fırsat sayısı azalır.

tes® Dijital Fuarın Farkı nedir?

tes® Dijital Fuar, hem fiziki hemde dijital fuarın birleşiminden oluşmuş pazaryeri destekli hibrit bir sistemdir.
Fiziki fuarlara ürünleriniz gönderiliyor ve orada yerel personel ile belirlediğiniz süre boyunca tanıtım, pazarlamaları ve satışları gerçekleştiriliyor. Sizin de ürünlerinizin başında bulunabilmeniz için dijital ortamda standınıza uğrayanlar ziyaretçileriniz ile görüşmeniz sağlanıyor. Dijital Süreç 5 ila 10 gün arasında olmasına rağmen fiziki olarak gönderdiğiniz numuneler sergilenmeye devam ediyor. Dijital fuar bitimi ile ürünlerinizi satan ve tanıtan pazar yerine dönüşerek fiziki numunelerinizi desteklemeye devam ediyor.

tes® geleceğin fuar tipini şimdiden hayata geçirmiştir.

Bu sisteme ek olarak 29 ülkede ki ofislerinde ürünleriniz talepler doğrultusunda ilk tercih edilecek ürünler sınıfına giriyor.
Image

Adres

- Adalet Mh. Manas Bulv. Folkart Towers B Blok No:39 K:34 D:3408 Bayraklı/İzmir