Modüler Sistem

Şirketinizin Gelişimine Modüler Sistem

tes® 2.0

Görüne 25% ise Görünmeyen 75%

Firma ihtiyaçlarınızı tam kapsamlı olarak karşılamak üzere ortaya çıkmış modül sistemler birleşimidir. tes® ile başlayan serüvenimiz tes® 2.0 ile devam etmekte. İhtiyaç duyduğunuz yapısal desteklerinizi modüller halinde hazırlayarak şirketinizin gelişmesi için hizmetinize sunuyoruz.

tes® Satın Alma Modülü

Satın almanın çok farklı zorlukları vardır ve bu zorlukların temel kaynağı insandır. Satın alam şirketlerin en çok güven duymaları gereken ama hep bir şüphenin olduğu yerdir. Gene bunun haricinde tedarik edilecek mamul yada yarı mamulün bulunması pazarlığının yapılması satın alma personelinin yetenekleri, bilgisi, tecrübesi ve ilişkileri ile sınırlıdır.

1/2 →

Herhangi bir ülkeden alacağınız bir yarı mamulü personeliniz o ülkeyi ne kadar biliyorsa o orantıda doğru ve düzgün fiyat alabilirsiniz. Ama dünyanın dört bir yanında olan profesyonel ve kendi ülkesinin vatandaşı olan oranın kültürü ile yetişmiş ana dilini konuşan personelin sizinle çalıştığını ve elinize geçecek olan fiyat tekliflerini düşünün. Bir anda tüm dünyadan en uygun fiyatları toplamış olacaksınız. Daha operasyonun başında hem zaman hem para hem de personel olarak kar etmiş olacak alırken kazanmaya başlayacaksınız.

2/2

tes® Danışmanlık Modülü

Bu modül kendi içinde birçok modül bulundurmaktadır. Tedarik ya da satış için Amerika'yı hedefe koydunuz. Pazarı bilen kişiler tarafından hazırlanacak raporlarla tekrar Amerika'yı keşfetmenize gerek kalmayacak. Tanıtım yapmak için gerekli bütçenizin ya da en başında hedefinizin doğru olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Bunların dışında rekabetin az gelirin yüksek olduğu alanları öğrenin.

1/2 →

Bunun haricinde ana vatan ve hedef ülkede ki mali destekler için danışmanlık ve takibat.

Gene riskli bir bölgede yapılacak olan görüşme veya kurulacak olan iş ya da nakliye için profesyoneller tarafından güvenlik hizmetleri danışmanlığı.
Ya da tesis güvenlik belgesi ve kripto firma olunması için gerekli düzenlemeler. Namsa, Nato, EDA Konsepti vb. kapalı veri bankalarından faydalanma imkanı.
Avrupa destekleri ve hibeleri alınması danışmanlığı.
ArGe çalışmaları için finans oluşturulması.
Yurt dışı reklam kampanyaları yürütülmesi fuar destekleri.

2/2

tes® İnsan Kaynakları (HR) Modülü

Yurt dışında ya da yurt içinde ihtiyacınız olan personeline en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayan sistemdir. Bir düşünün Tayland'a gitmeyi planlıyorsunuz. Bir çok görüşme planladınız ama hepsi de otel lobisinde geçti. Tamamen kapalı kısıtlı bir alanda. Belki de aradığınız dışarıda bir yerde ve buna ulaşmanızı görüşme yaptıklarınız istemiyor.

1/2 →

Ama hem tercüme hem de ülkeyi tanıyan biri sizinle olursa görüştüklerinizin gerçekliğini hızlıca doğrular ve dışarıda ki diğerlerine de ulaşmanızı sağlar. tes® İnsan Kaynakları (HR) Modülü bu gibi sıkıntıları sizin için hızlıca çözüme ulaştırır. Tüm dünyada kendi evinizde gibi rahat olabilirsiniz.

2/2

tes® Yazılım Modülü

ERP, CRM, SEO vb. konularda beraber çalıştığımız kaliteli yazılımcıları kullanımınıza açıyoruz. 

1/1 →

Image

Adres

- Adalet Mh. Manas Bulv. Folkart Towers B Blok No:39 K:34 D:3408 Bayraklı/İzmir